Saturday, June 03, 2023

Хто орендує квартири подобово на Троєщині

Троєщинські квартири на добу славляться своєю низькою ціною, не тому що житло гіршої якості, а за віддаленості самого району від центру Києва. У деяких Киян мандраж по шкірі бере, тільки від однієї думки, як туди доїхати і чим добратися. Один міст, не рахуючи віддаленої дороги через Лівобережну. Що таке Московський міст на Троєщину, жителям Києва розповідати не потрібно, про нього чули в новинах напевно всі Українці. Вранці з Троєщини доїхати не можливо, а ввечері назад, годинні затори.

Тому в переважно квартири подобово на Троєщині орендує місцеве населення,
жителі самого району. Приміром потрібне термінове усамітнення на одну ніч, навіщо шукати в центрі квартиру або іншому районі, якщо її можна знайти поруч. До того ж в іншому районі, навіть на Оболоні квартири на добу набагато дорожчі, також і на погодинну оренду. У середньому вартість квартир на Троєщині від 200 грн до 250. Природно є й дорожчі, але вони практично порожні, мало хто звертає увагу на умови в квартирі, якщо переплачувати необхідно вдвічі дорожче.

Не люблять Троєщину в плані подобової оренди квартир і гості Києва.
Сам район по суті спальний, практично бізнес будівель з офісами немає і малоймовірно приїжджих туди у відрядження. Історичними місцями та музеями Троєщина також обділена, тому ймовірності приїзду туристів також немає. Парки та зони відпочинку, місця розваг, за винятком кафе і барів, також відсутні. А орендувати квартиру на Троєщині, щоб потім добиратися в центр Києва, резону нікого немає. В кращому разі поїздка займє близько півтори години, якщо назад, то три. Так втрачаємо в тиждень годин 20, в місяць близько 80 годин, це тільки на поїздки. Не дарма жителі Києва жартують над троещинскими, що 30% свого життя проводять на Московському мості.

Якщо про самі квартири, то звичайні в панельних будинках. Правда є на новому масиві новобудова, але в таких районах подобова оренда велика рідкість. До того ж, до них потрібно додати ще хвилин 20, для поїздки на маршрутці.