Дізнатися про наявність вільної
квартири на добу в центрі Києва
+380679707095
+380633554431
+380957664975
Замовити або бронювати!
Існують певні правила оренди квартир як у Києві, так і по всіх регіонах України. Чомусь прийнято вважати, що до подобової оренди це не відноситься або так комусь вигідно? Вигода зрозуміла для тих, що здають квартири на добу, а для людей бажаючих їх зняти напевно значення не має? А може ніхто і не пропонував скласти договір.
Навіщо він потрібен цей договір для подобової оренди? Адже оренда - це в першу чергу бізнес, з якого орендодавець отримує прибуток, а вона відповідно до податкового законодавства повинна фіксуватися і сплачуватися податки. Так, податки платять ті, що здають квартири в довгострокову оренду, так і подобовики.
Найголовніша причина, з якої має бути складений договір для подобової оренди квартир - це правова основа. Завжди потрібне особисте переконання, з ким маємо справу, у кого орендуємо квартиру, кому належить ця чи інша квартира. Зрозуміло, що орендувавши десь на вокзалі у незнайомої бабусі квартиру розраховують, що це буде дешевше. Та нічого подібного! На те і надіються хитромудрі орендодавці, що приїжджі люди необізнані з місцевими правилами стихійного, квартирного бізнесу і в прямому сенсі «деруть шкуру».
Інша, але важлива причина складання договору про подобову оренду квартири або приміщення - безпека як самого квартирного наймача так і його майна. Адже орендуючи житло на кілька діб, в правила входить щоденне прибирання. Як правило агентства для цього наймають прибиральниць. А яка гарантія того, що ця покоївка чиста на руку. Давайте залишимо цінні речі або гроші на видному місці і подивимося, що з цього вийде. Подати заяву правоохоронцям, а як аргументувати своє законне перебування в квартирі? Природно договором подобової оренди цієї квартири!
Про особисту безпеку зрозуміло, в договорі прописані реквізити того, хто здає квартиру, підприємець, агентство тощо. А якщо він не зареєстрований як юридична особа, то й справу з таким орендодавцем мати небезпечно. Тому від орендодавців необхідно вимагати складання договору, приклад якого нижче по тексту.
Зразок (приклад) договору оренди квартири подобово:
"Договір оренди квартири подобово
Я, _________________________________________________________________(надалі орендар) і ________________________________ (за текстом Наймач) уклали договір про наступне:
1 ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Орендодавець здає квартиру за адресою: м. Київ вул.___________________________ , а Наймач приймає вказану квартиру за плату в тимчасове використання для постачань проживання.
2 ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ
Термін здачі квартири з « »_____2013 року по _______ _______ ______ _____ розрахунок днів
2.1. Оплата за проживання здійснюється Наймачем під час заселення.
2.2. Вартість оренди _______грн, за все проживання ________ грн.
2.3. Внесено перший аванс ___________ грн.
3 ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
3.1. Наймач зобов'язаний:
3.1.1. Використовувати квартиру тільки з метою проживання.
3.1.2. Дотримуватися правил користування житловим приміщенням, містити приміщення в порядку.
3.1.3. Наймач гарантує повну безпеку квартири і знаходиться в ній майна, так само меблів і покриття підлоги. Підписання цього договору є підтвердження того, що всі наявні в квартирі побутові прилади прийняті в справному стані.
3.1.4. Час заселення і виселення ______ годин, в тому випадку, якщо не обумовлено додатковий час.
3.2. Орендодавець має право проводити огляд зданого в наймання житлового приміщення та майна на предмет збереження і санітарного стану, попередньо повідомивши і погодивши час візиту з Наймачем.
4 РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ
4.1. Договір вважається дійсним після внесення оплати на зазначений термін.
4.2. Сторони повинні попереджати іншу сторону про розірвання договору за добу.
4.3. У випадку розірвання договору з ініціативи Наймача, після зазначеного в п. 4.2. терміну авансу у розмірі вартості однієї доби проживання не повертається. При розірванні договору в процесі проживання з ініціативи Наймача утримується сума 40% від решти, але не менше вартості однієї доби проживання.
5 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ДОГОВОРОМ
5.1. Відповідальність за невиконання зобов'язань за цим договором настає відповідно з договором та чинним законодавством України.
5.2. Всі розбіжності з основними умовами договору вирішуються або шляхом спільного їх врегулювання, або шляхом звернення до суду.
5.3. У разі невиконання або неналежного виконання умов договору винна сторона відшкодовує потерпілій стороні збитки, що та зазнала.
5.4. Сторони не несуть відповідальності у разі виникнення обставин форс-мажор.
6 ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
6.1. Сторони здійснюють свої права і обов'язки згідно з цим договором та законодавством України.
6.2. У разі виникнення розбіжностей сторони між Наймачем і Наймодавцем з предмету договору, сторони зроблять всі зусилля для їх вирішення шляхом переговорів.
7 АДРЕСИ СТОРІН
Наймач: Орендодавець:
_______________ ______________
_______________ ______________
_______________ ______________
дата, підпис, печатка орендодавця."