Saturday, June 03, 2023

Що таке посередник або квартири без посередників?

Посередник нині зручно, пасивний заробіток без зайвих витрат. Здавалося б що так, адже що може бути простіше, орендуй перездавай і копійка в кишені. Це тільки на перший погляд, а насправді все по іншому, не так вже й просто, як на аркуші пишеться. У подобовій оренді квартира без посередника, що будинок без фундаменту.

Знайти квартиру без посередників в Києві практично не можливо, хіба що на довготривалу оренду. У подобової оренди ситуація зовсім інша. Адже оренда подобово - це цілий комплекс заходів. Судіть самі, яка конкуренція? Такої конкуренції, як у Києві немає навіть у самій Москві, та й у всій Європі. Захід більше цікавить готель, а такий бізнес, як квартири подобово, у них не в моді. Серед великої конкуренції потрібна відповідна реклама. Як, приміром самотній власник, розрекламує квартиру, щоб раз 15 на місяць здати її на добу. Та ні як, більше половини місяця вона буде стояти без мешканців. І який тут заробіток? Легше здати на постійно, надійніше і мороки ніякої. А в подобовій, щоденне прибирання, прання, піврічні поновлення ремонту тощо. А чи варто?

Так і народжуються посередники, що перездають квартири подобово. Реклама у них на висоті, розкручена річними капіталовкладеннями. Комплекс заходів поставлений на лінію, в наявності свої прибиральники, менеджера, слюсарі, рекламні агенти. Тут і варто задуматися та вирішити для себе, вірити об'яві «квартири подобово без посередників» чи ні?


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: