Saturday, June 03, 2023

Як орендують житло на добу іноземці

За кордоном оренда житла подобово особливої популярності не має, в понятті подобове проживання може бути тільки в готелі. Європа трохи ближче до нас, тому тут все ж є якась то оренда подобова і є. Адже досвід наш пішов від них і з ближнього зарубіжжя.

Наприклад в Англії квартири на добу майже не орендують, але у них практикується заміський активний відпочинок в будиночках, зокрема за типом «дуплекс» (невеликий заміський будиночок на дві родини). Досить в пошуковику набрати duplex in a prestigious area of london і до уваги постане ряд орендних будиночків в Лондоні. І повірите, що умови проживання там до наших не в порівняння.

Чому така популярність duplex in a prestigious area of london - це не квартира подобово з одним ліжком, як прийнято в нашому розумінні. До прикладу тільки спалень може бути до п'яти. В умови проживання ми включаємо кондиціонер і інтернет, це вже VIP, а там тренажерний зал, басейн, як за правило. Бесідка з мангалом біля будиночка і дрова у при дачу, чому не відпочинок?

Якщо доведеться побувати в Лондоні, наберіть у пошуковику duplex in a prestigious area of london і без даху над головою обов'язково не залишитеся. Але розщедритися все ж доведеться, ціни на добу не на жарт Європейські.