Friday, June 09, 2023

Скільки потрібно сплатити за добу проживання?

Безсумнівно Київ місто не з дешевих. І часом люди планують поїздку до Києва задаються питанням, а скільки потрібно заплатити грошей за одну добу проживання в Києві? Відповідь не одна, а де потрібно переночувати в готелі або знайти квартиру на добу.

Чомусь після літнього ажіотажу з Євро люди бояться запитувати про подобове житло, думають ціни космічні. Саме Євро навчило власників квартир або агентів. Думаєте великий заробіток, нічого подібного. У кожного власника квартири або агентства подобових квартир під час проведення Євро, більше половини житла залишалися без мешканців. А це все через жадібність, ціни були завищені не по розуму. Такий урок не залишився безслідно.

В нинішній час як і раніше можна знайти квартиру на добу за ціною минулого року, від 200 гривень і вище. Але за 200 гривень квартира не шик, якщо питання про ночівлю без відповідних умов, то це одне, а якщо потрібні ВІП апартаменти, то доведеться викласти іноді й до 800 гривень за добу проживання. Середній варіант квартир на удачу, іноді прості квартири видають за такі, але сумнів, що ВІП квартиру віддадуть дешевше. Готелі більш-менш тримають ціни завищеними, там зрозуміло, податок, оренда, обслуговування тощо, в них просто безвихідне становище. Тому квартири на добу залишаються по колишньому популярнішими і вигіднішими ніж готельний бізнес в Києві.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: