Friday, June 02, 2023

Передоплата і бронювання квартири подобово

Вагання внести передплату за бронювання квартири постає практично перед кожним квартиронаймачем квартири подобово. Адже передплата - це внесення грошей наперед за бронювання квартири на добу. Яка квартира, хто її взагалі бачив, що в ній є, які умови? Ось ці думки і призводять до вагань внести гроші заздалегідь. А кому внести і як? Питання не не значне. На ті чи інші запитання відповідь нижче.

По перше, для заняття орендою квартир потрібна що найменше реєстрація фізичної особи підприємця, відповідно і рахунок в банку. Яким шляхом гроші за заброньовану квартиру потраплять на рахунок - питання по суті не цікаве, це проблема орендодавця в тому, щоб надати для наймачів усі можливі шляхи оплати. А от відповісти на питання: кому платимо поцікавитися зобов'язанні. Реквізити фізичної особи підприємця, з ким має справу обов'язково повинен знати квартиронаймач.

По друге, яку квартиру орендуємо, можна дізнатися з самого оголошення. Опис, це думки зацікавленої особи - орендодавця, а от відгуки постояльців це інша справа, повинні бути обов'язково. Крім того, повний набір фото, в прямому розумінні, не одне - два, а як в народі кажуть, «від порогу і до виходу з вікна». Та й вигляд з вікна в деяких випадках має значення. Фото санвузла, балкона, меблів, кухні, кімнат і передпокою, як атрибут пропонованої квартири.

Навіщо взагалі потрібна передплата, невже хвилювання орендодавця в несплаті? Все  простіше, хвилювання орендодавця, що пообіцяють, а за день до заселення відмовляться і квартира на добу залишиться без постояльців. А це витрати! Ціль відмови різна, хтось знайде на декілька гривень дешевше, хтось взагалі передумає тощо. Але ж не завжди з постояльців беруть передплату? Та в деяких випадках і так, до прикладу з постійних клієнтів передплати не беруть, їм звичайно довіряють!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: