Friday, June 09, 2023

Приріст цін на оренду квартир подобово

Ціни на подобову оренду квартир не стійкі та коливаючі. Як це розуміти? А роз'яснення буде наступне. Це поняття з'явилося в недалекому минулому у часи малоконкурентності житла в Києві, та при зростанні популярності квартир подобово у населення. Охочих пожити в дорогих готелях було не багато і не багато власників здаючих квартири на добу. Одним словом у години ажіотажу було до п'яти чоловік, що виявляли бажання оселитися у вільну квартиру. Такий ажіотаж як правило відбувався у святкові та вихідні дні.

Судіть самі, приміром квартира подобово за ціною у 200 грн. Власнику телефонують до п'яти людей бажаючих заселитися на добу саме у цю квартиру. Здасть в оренду квартиру власник за 200 грн. першому бажаючому? Ну звичайно ж ні! Хто більше заплатить, того і квартира. Це і є коливаючі ціни, які в Києві вже за правило.

Не розуміють таку здачу квартир іноземці, але їм нас не зрозуміти, так говорять орендодавці. Не розуміє таке і деякий наш люд, на оголошенні ціна одна, а «парять в тридорого»! А як же обійти таку оренду з накрутками? Найпростіше за здалегіть забронювати квартиру, не дати можливість господареві відчути ажіотаж і думку порахувати накрутку в кишені. Та в цій ситуації і свої мінуси, як правило власники вимагають передоплату. Але не всі і не скрізь. У таких випадках потрібно мати постійне і перевірене агенство. Дорого? А жадібний двічі платить, чули? Прямі квартири від власників - це тільки реклама та й годі! Невже такі багаті власники у Києві, що мають від 10 до 100 квартир? Про це мова піде у наступній статті.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: