Monday, June 05, 2023

Які ціни будуть цього літа на добові квартири?

Весна пройшла з несподіваним зниженням цін на подобові квартири в Києві. Незважаючи на ряд весняних свят, середні ціни були за оренду на добу 250 гривень.

В минулому році 300 гривень, явне зниження на 15%. Деякі фахівці це пов'язують з двома факторами: революцією в Києві і надалі, нестабільною обстановкою в Україні в цілому.

Початок літа, а чи буде зниження цін на подобові квартири? Адже Крим відпав, частина поїздок в курортні місця скасовується. А тому певний відсоток населення все ж залишиться у місті Києві. Але й чимала частка роз'їдеться по інших місцях, Європа також гостинна, і ціни наприклад в Болгарії набагато дешевше Криму!

На сьогодні певна частина квартир в Києві для оренди подобово пустує. І проблема навіть не у ціновій політиці. Порожні, як елітні за дорого, так і дешеві - економ. Просто орендувати нікому! А бажаючих здати квартиру на добу багато, конкуренція велика, тому і ціни падають. І якщо весною у свята можна було знайти пристойну квартиру на добу за 300 гривень, то влітку за прогнозами вона буде коштувати всі 250. А економ варіант цілком реально можна буде знайти за 200 гривень.

Тобто, деяке падіння цін на київські добові квартири, влітку все ж прогнозується.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: