Friday, June 02, 2023

Квартири подобово у Києві з сауною

Квартири у Києві подобово з сауною - це на сьогодні самий популярний тип квартир для оренди відпочиваючим і нетільки, але не дешевий. Особливо в центрі Києва з євроремонтом і всіма необхідними зручностями. Але нерідко така оренда буває з погодинною оплатою.

У чому вигода квартири подобово з сауною
? Як кажуть в народі - «два зайці за ті ж гроші». Приміром ось ця в центрі Києва квартира на добу з сауною коштує 720 грн. Якщо порахувати, при середній вартості сауни у Києві однієї години 150 грн., піти на кілька годин? То природно сума вийде не маленька, а ще додамо оренду квартири, близько 250 грн, найдешевша на околиці Києва і без євроремонту. От і рахуйте!

Що забороняється при оренді квартири на добу з сауною. Потрібно розуміти, що баню по типу російської на дровах, в квартирі зробити практично не можливо. Тобто, якщо і є сауна в квартирі, то всі комунікації від електрики, при користуванні з яким потрібна особлива обережність. Крім того в квартирі з сауною забороняється:

1. Залишати включеними всі електричні прилади після виходу.
2. Заходити в сауну в пяном вигляді, не рідко бували випадки зупинки серця у людей від перегріву.
3. Залишати пластиковий або легкозаймистий посуд біля джерела нагрівання температури, що може призвести до пожежі.
4. Піднімати шум і крики, не забувайте, що це все ж квартира, а не окреме приміщення в промисловій зоні - є сусіди.
5. Залишати після себе включеними крани водопостачання, затопити ризикуєте тих же сусідів.

І наостанок хочеться побажати поводитися гідно, залишити приємну думку про себе, адже завжди може з'явиться бажання повернуться до оренди цієї квартири з сауною на добу або на години.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: