Friday, June 02, 2023

Бізнес подобово

Бізнес подобово - це здача своїх, або перездача чужих квартир подобово, з метою отримання прибутку. Готельний бізнес також можна віднести до бізнесу подобово, але це трудомісткий і витратний процес, двома-трьома працівниками та оформленням ФОП не обійтися.

Як організувати бізнес подобово? Відкрити приватного підприємця для сплати єдиного податку, знайти кілька квартир, зняти і перездати подобово. Це тільки на словах, а насправді не все так просто. Як мінімум потрібна прибиральниця, що буде щодня прибирати у квартирах. До того ж, людина на телефоні, для прийняття замовлень. Можна самому, але при правильній постановці питання, телефон добу буде не стихати. А це далеко не просто. Вселяти і виселяти мешканців також комусь потрібно. Разом, як мінімум три людини в персоналі. Ну і головне - бажання. Копітка робота, вимагає постійно знаходиться за комп'ютером для розміщення і оновлення оголошень.

Як побудувати бізнес подобово? Ось тут фантазія і кмітливість самого власника бізнесу подобово. Знімати і перездавати - це прибуток від зазору. І якщо хоч одна квартира неділю у простої, то про заробіток мови йти не може, а тільки відбивання витрат. Тому стежити за оновленням оголошень необхідно що найменше два рази на день, щоб всі оголошення були в топі. Порядок у квартирах, ідеальне прибирання, своєчасне заселення, надання документів для відряджень - це все як головний атрибут добового бізнесу. В іншому випадку постійних клієнтів, на яких тримається цей бізнес, не бачити, як своїх вух.

У чому підступ бізнесу подобово? Є періоди застою, в прямому сенсі людям просто квартири подобово не потрібні. Навіть якщо ціна вдвічі дешевше, попиту немає! А тут гроші витрачені на оплату постійної оренди квартири, ось і мінус. І такі випадки, як мінімум 5-10 разів за рік, а то й більше. Довіра своїм працівникам: покоївкам, виселяющим з квартири, одним словом тим, хто бере гроші від мешканців. Такі люди іноді зникають з грошима. Ці функції довіряти нікому не можна!

І найголовніше - хто прибуває в квартиру, перевірка їх документів. Нерідко і шахрайства з подальшою перездачею, свої квартири необхідно відстежувати на всіх дошках оголошень.

Що заробляють на бізнесі подобово? А заробляють, як і скрізь, хто не лінується, той і має. Приміром три квартири, зняті за 4000 гривень і перездані в середньому 25 днів за місяць по 300 гривень, за добу принесуть 22500 гривнів. Чистий прибуток 10000, і віднімемо заробітну плату двом співробітникам хоча б по 3000, отримаємо сущі копійки, з яких треба відняти ще і квартплату, електрику та опалення. Іноді замок зламається, треба купувати новий і так далі.

Можна сміливо підвести підсумок, щоб заробити на бізнесі подобово - треба мати що найменше п'ять-шість квартир, з меншою кількістю і ризикувати немає сенсу.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: