Friday, June 02, 2023

Де у Києві сама дешева квартира на добу?

На питання, де в Києві знайти найдешевшу квартиру подобово, можна отримати відповідь, а яка квартира на добу потрібна для оренди? Шукали і знайшли - «без вікон і дверей, повна хата людей». У Києві приблизно всі ціни на квартири однакові і дешевше призначеного мінімуму, просто не буває. А мінімум залежить від деяких факторів.

Дешевизна цін на квартири подобово залежить не від бажання господаря або агентства її знизити, а від умов у самій квартирі. Умови надаються деякими заходами та устаткуванням самої квартири. Тому власники, що здають дешево, не в змозі надати комфорт з євро-ремонтом останньої моди і обставити всіма новинками сучасної техніки. Але все ж, де такі квартири знайти?

Шукати найдешевші квартири на добу в Києві потрібно в спальних районах Києва. Райони, до яких щонайменьше півтори години треба добиратися на громадському транспорті. У таких районах і сенсу немає облаштовувати квартиру кондиціонерами, плазмовими телевізорами тощо. Вкласти чимало грошей, щоб квартира цілодобово простоювала без мешканців. Популярність в таких районах дуже низька і щоб заманити квартирантів власники та агенства скидають ціни. Приміром на Троєщині, Виноградарі, квартиру можна знайти від 200 грн за добу, або 40 грн за годину оренди, а дешевше вже нікуди.