Tuesday, May 30, 2023

Прогноз падіння цін на хрущівки

Прогноз падіння цін на “хрущівки” - останнім часом головне обговорення на блогах з нерухомості.

Аналітики нерухомості винесли вердикт “хрущам”, наче б то падіння цін яких на відсотків 10-15 неминуче у найближчі пів року.

Можливо це пов'язано з задумами чиновників, що планують у найкоротший термін віддати останні під руйнування, з майбутнім будівництвом нових житлових споруд. Крім того, у нових будинках, що здаються на сьогодні, ціни не вищі, ніж у старих “хрущівських пережитках”, що не можуть задовольнити потреби у відповідному метражу житлової площі. Якщо за стару “хрущівку” вимагають в середньому 50.000 доларів, то за такі кошти цілком можливо придбати квартиру в новому будинку міста Києва.

Зворотньої думки притримуються ріелтори, що запевняють їх сталу ціну особливо на Печерську, Подолі. Цегляні будівлі такої якості, що ще з пів віку стоятимуть. Проте на їхню думку ціни можуть впасти на панельні будівлі, що на сьогодні в деяких районах Києва потребують значних ремонтних робіт. “Життєвий вік” яких 30 років, а наймолодші будівлі, що найменше 35. От у цих будівель, прогнозують падіння цін на 1-3 відсотки, у найближчі пів року.

Так чи інакше, але до зими залишилося не багато, тому будемо бачити чия думка справдиться скоріше.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: