Friday, June 09, 2023

Як орендують квартири на добу в Болгарії?

Вирушаючи в подорож або як у нас говорять «дикуном в Болгарію» мимоволі задумаєшся,

а як орендувати квартиру на добу? А може готель вигідно, і взагалі які там ціни і що почому? До прикладу візьмемо найпоширеніший курорт «Сонячний Берег».

Почнемо з того, що в Болгарії однокімнатну квартиру в оренду знайти дуже складно (вільну), але є! І такі поняття, як у нас «гостинки» їм чужі. Розглядаючи каталог квартир «Сонячного Берега» все ж вдалося знайти кілька однокімнатних квартир. Приміром пропозицію у Святому Вльсі, комплекс Маринавилла, новобудова, третій поверх, з балкона вигляд на море. І ціна за добу квартири 18 євро, близько 180 гривень. Природно, що в Києві таких цін немає і це треба врахувати, що там зараз сезон! Але і це не все, крім того, що в квартирі всі зручності, а перераховувати їх немає сенсу, за окрему плату запропонують будь-яку страву болгарської кухні в квартиру, стоянку для автомобіля, зустріч в аеропорту, будь-яку екскурсію тощо. Сервіс на вищому рівні!


Недвижимость на сутки в БолгарииДалі пошуки зупинилися на двокімнатній квартирі в місті Бургасі, р-н Сарафово, що в 250 метрах від моря. І ціна такої квартири за добу 20 євро. В Києві точно за такі гроші квартиру на добу не знайти, тим більше з виглядом на Дніпро. До цієї квартирі, крім всіх належних зручностей пропонують басейн у дворі і сауну.
Далі в самому Сонячному Березі пропонують двійку за 30 євро, але тут крім сервісу навіть тапочки у придачу. У самій квартирі вже не один, а два кондиціонери тощо. Але все ж не Київські ціни!


квартиры посуточно в БолгарииЩо просять за трикімнатні квартири на добу в Болгарії? Як не дивно, але тут ціна різко зростають, від 60 євро і в деяких випадках до 100, прямо як в Києві. Але чи зможуть запропонувати власники Київських квартир те, що пропонують в Болгарії? Отже, 60 євро за квартиру на добу просять в будинку на березі моря, на пляжі Кабакум. У квартирі два кондиціонери, свій бойлер, тераса, два плазмових телевізори безлімітний інтернет, кабельне телебачення тощо.

Комплекс Адмірал на пляжі «Золоті піски» пропонує трикімнатну квартиру, але вже з трьома кондиціонерами, і трьома «плазми». Все інше само собою є, але ціна вже в два рази дорожче - 120 євро. Правда тераса виходить прямо на пляж, чим не зручність?


Недвижимость БолгарииЧитайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: