Tuesday, May 30, 2023

Головний сайт нерухомості без посередників

Як в народі прозвали «Головний сайт нерухомості без посередників» повідомляє,

що зниження цін у вересні на оренду квартир подобово не прогнозується. Це незважаючи на те, що літній сезон підходить до кінця, і здавалося б, що попит вгасне. Але не тут то було! Навпаки може піднятися вартість однокімнатних квартир до 13%, це за статистикою минулих трьох років.

За прогнозами головного сайту нерухомості без посередників незначно може піднятися довготривала оренда квартир на осінь. Це пов'язано з тим, що багато літо проводили в заміській місцевості, а 43% такого люду орендують квартири тільки в одному Києві. Вони ж квартири на сезон залишили без оренди! Що цікаво, люди намагалися знайти заробіток в курортних зонах, ближче до зими намагаються знайти своє щастя у Києві. А їм необхідно орендувати житло! Тому оренда в Києві може зрости у вартості до 18%.

А що може повідати головний сайт нерухомості без посередників, зокрема про покупку житла? Тут навпаки прогнозують подешевыння, але після вересня, ближче від середини осені, та до зими. Це тому, що ринок конкуренції зростає з кожним днем. Адже не тільки Київ «обростає» новим житлом, а і його передмістя. Взяти тільки один Ірпінь, з його першим місцем у будівництві нових будинків. Але незважаючи на це власники таких будинків, як змовилися, поки тримають стійку ціну. А може власник, то один?

Крім того іпотечне кредитування значно зменшується, а готівка в людей на купівлю нового житла практично відсутня. Зарплатня у народу падає, і це вже значимо відчутно. А з довгостроковими кредитами люди вже звикли не жартувати, крім того їх банки на сьогодні дають неохоче, якщо ще взагалі дають?

Ось такі прогнози експертів головного сайту нерухомості без посередників. Але сподівання на краще залишаються!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: