Saturday, June 03, 2023

Які на сьогодні ціни квартир в оренду на лівому березі, з виглядом на Дніпро?

Лівобережні квартири в оренду в деякій мірі славляться живописним виглядом Дніпра.

Інколи помічається пошук квартири в оренду з виглядом на Дніпро. Що на сьогодні просять за такі квартири, приміром в оренду на добу?

Для прикладу розглянемо квартири біля метро “Лівобережна”. Звичайно, що біля самого метро знайти квартиру з виглядом на Дніпро не можливо, а в деякій мірі подальше — це можливо. За приклад візьмемо дві однакові квартири і з однаковими зручностями. Квартира в оренду на бульварі Давидова, до метро хвилин 5-10, вигляду Дніпра не має, відповідно вартість за добу складає 400 грн. Подібна квартира на добу по вул. Раїси Окипної, з виглядом на Дніпро, відповідно ціна на 50 грн дорожче, тобто 450 гривень за добу.

Протилежна за дорожнечею буде ціна біля того ж метро Лівобережна, також без вигляду на Дніпро, двокімнатної квартири по вул. Челябинській. Але тут є певна обмаль зручностей, проте до виставкового центру ближче. Так квартиру взагалі можна орендувати на добу за 350 гривень.

Але тут слід зауважити, що ціни не сталі, а в залежності від дня неділі мають свої коливання. Так в будній день можна отримати знижку, а святкові квартира може піднятися в ціні.

Крім того лівобережжя Києва славиться і виставковим центром, тому у дні виставок взагалі неможливо орендувати квартиру на добу за високу ціну.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: