Friday, June 09, 2023

Оренда житла з правом викупу

У наступному році влада планує запровадити реалізацію житла через оренду, тобто оренду житла з правом викупу.

По суті це той же самий кредит, тільки вигляд з боку, проте інша плата та інше офрмлення. Але в принципі такого повороту і слід було очікувати. Адже тривалий застій з купівлею-продажем нерухомості, з її захмарними цінами, заставлякт щось міняти.

Геннадій Темник (міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України) з цього приводу висловив свою думку:

«Я думаю, що ця програма буде працювати, тільки тоді, коли буде можливість виділити або залучити великий кредитний ресурс. Програма оренди з правом викупу - перший кроке це наявність таких квартир. Потрібний обсяг фінансів для тогоь щоб їх придбатий а потім вже роздаватигр - заявив він.

І судячи з цього висловлювання - ця програма тільки мрії, а реально, то нікому вкладати такі гроші на розвиток проекту «оренди житла з правом викупу. Адже дійсно, на сьогодні більша половина житла в Україні будується за гроші самих вкладників. Тому, можна робити висновок, що оренда житла з правом викупу - поки «захмарна мрія».


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: