Tuesday, May 30, 2023

Проблеми зі здачею житла в оренду

Чомусь всі думають, що вирішення питання з житлом або рішення квартирного питання, це вирішення всіх життєво важливих проблем. Може в чомусь і вірно. Дах над головою ніколи не буває зайвим. Зайве житло можна здати в оренду подобово або на тривалий термін.

Адже здача житла в оренду, в думках початківця бізнесмена це найпростіший варіант заробітку. Спокійно лежиш на дивані, а гроші у кишеню лізуть. Раз на місяць або на добу забрав гроші і справа з кінцем. Як правило, з життєвого досвіду видно, що деякий початок кінця не має. Адже не дарма деякі власники квартир мають намір покласти власні проблеми на агентства нерухомості. Нічого не роблячи, і проблем не буде!

Де і які проблеми, зі здачею житла в оренду, можуть виникнути?

Знайти клієнта, а головне, якого клієнта. Квартиронаймача, у якого з часом плату затребувати не в силі? Або якого виселяти доведеться з судовими втручаннями? Саме професійний підбір орендаря, правильне укладання договору оренди, потрібно довірити досвідченому агентству нерухомості. Недолугий або непорядний орендар може змусити господаря квартири по кілька разів за ніч навідатися для його особистого заспокоєння і нагадувань правил поведінки в суспільстві. Це можуть сприяти дзвінки сусідів, а то й гірше квитанції на сплату штрафу, за порушення тиші в нічний час. Найпоширеніша проблема після здачі квартири в оренду це залишені постояльцями неоплачені рахунки з великими цифрами, за несплату комунальних послуг, сексу по телефону тощо. Важливу роль відіграє і залишений стан квартири, цілісність меблів, майна. Зрозуміло, що наприклад заробивши на здачі квартири на добу наприклад 200 грн., надалі доведеться витрачати тисячі на ремонт.

Тому наостанок хочеться побажати - довірте власний бізнес справжнім професіоналам з великим досвідом, особливо якщо це стосується здачі в оренду житла подобово.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: