Friday, June 09, 2023

Правила проживання в квартирі подобово або на годину

Квартира на добу або на годину безпосередньо здається для короткочасного проживання. Переслідуючи іншу мету при оренді квартири, наприклад для святкування, або бурхливих вечірок, обов'язково потрібно узгодження з менеджером. Не кожна квартира передбачає таку можливість! Навіщо це потрібно?

У першу чергу скарги сусідів, які б викликали наряд міліції тощо. Відповідальність, природно лягає на плечі господаря квартири. По друге це техніка безпеки, неодноразово в Києві мали місце випадки пожежі від різних піротехнічних пристроїв. По-третє це культура поведінки, не кожен господар за невеликі гроші від здачі квартири на добу, має бажання простіше сказати, застати погром у квартирі.

Виходячи з цього, при здачі квартири менеджером в день від'їзду, перевіряється вся цілісність і справність, як меблів, так і приладдя.

Також слід зауважити, що приводити самовільно тварин в орендовану квартиру також забороняється, потрібно узгодження з менеджером.

Побажання! Вести себе в орендованій квартирі на добу або на годину відповідно до моральних та етичних норм. Голосно не включати музику, не кричати, або вчиняти інші протизаконні дії, що можуть спричинити скарги сусідів, або до виселення з квартири без відшкодування сплачених коштів!