Friday, June 09, 2023

Вплив кризи на подобову оренду квартири

Протягом останніх двох років тільки й доводилося чути криза, світова криза. Всі схиляються і посилаються на кризу, в плані зниження цін на подобову оренду нерухомості в першу чергу в Києві. Занепад будівництва нових будинків, зростання конкуренції, начебто має вплинути на зниження цін подобової оренди квартир. Але, чомусь число охочих не працювати, а просто заробляти гроші збільшується. Так, криза в першу чергу повина торкнутися виробничий бізнес, а не подобову оренду, як в народі кажуть - готельний бізнес.

А чи є взагалі бізнес в Україні? Чи можна «купи-продай» назвати бізнесом? Те, що в Україні просто бізнес відсутній видно і неозброєним оком, суцільний перепродаж через другі, треті іноді і п'яті руки. У готельному бізнесі ситуація інша, тут вплив економіки посередній. Виробництва квартир немає, а чи потрібне воно? Адже подобова оренда квартир - це здача власних квартир власниками, максимум через агентства або безкоштовні, платні дошки оголошень. Так агентство бере комісію, а чи є гарантія, що власник віддасть квартиру дешевше. І де ті власники, один з 1000? Тому і реакції на зниження цін, під час кризи, практично ніякої немає, і не прогнозується.

І все ж кризовий бізнес має відчутний вплив на бізнес в плані нерухомості. Приміром, хто орендує квартири подобово: пенсіонери, студенти, звичайно ні! Ділові люди, туристи, відпочиваючі, попросту кажучи люди, що мають гроші. Їх кількість суттєво зменшується, іноді квартири для подобової оренди простоюють без мешканців. Але чи буде так продовжаться далі? Природно, надія на зниження цін на оренду квартир в Києві все ж є! Тому сподіваємося на краще у майбутньому.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: