Saturday, June 03, 2023

Квартири на годину

Квартири на годину в Києві або оренда квартири погодинно. У першу чергу така послуга подана для економії Ваших коштів. До уваги надамо можливість великого і недорогого вибору квартир в Києві погодинно. Погодинна оренда в плані економії часу або грошей? Можна сказати так й інше. Адже маючи обмежений час для відпочинку не кожний взмозі переплатити за послугу подобової оренди.

Квартири в Києві погодинно, суть оренди. Погодинна оренда - звичайна, короткочасна оренда квартири, можливість арендувати квартиру на кілька годин, а то й менше. Як правило, така послуга користується популярністю у жителів міста Києва з метою короткострокового усамітнення від домашньої суєти, святкування подій, проведення корпоративних вечірок. Дорожнеча барів, ресторанів нічних клубів сама по собі змушує шукати квартири погодинно.

Що включає в себе послуга квартира погодинно (Київ)? Це повний комплекс послуг. До Вашого огляду надається повноцінна квартира для помешкання з меблями, всім необхідним приладдям, посудом, постільною білизною, побутовими електроприладдям. Прибирання, прання, провітрювання, дезінфекція - проблеми наші, у вартість квартири на годину не входить.

Квартира в Києві - правила оренди. Правила оренди практично не відрізняються від подобової оренди, за винятком можливості цілодобового заселення. Як замовляння квартири, так і заселення можливе протягом всієї доби. Замовлення квартири по телефону або повідомлення електронною поштою, зустріч з агентом біля квартири, перегляд, оплата. Про необхідність документів для звіту слід повідомити заздалегідь.

Квартири погодинно, яка ціна оренди? Аналізуючи ринок оренди квартир у Києві, у тому числі і оренду погодинно, можна з гордістю сказати, що ціна нижче середньої. Ми надаємо погодинну оренду квартир, залежно від місця розташування та кількості кімнат від 60 до 80 грн. за годину. Ціни погодинної оренди для ознайомлення вказані в каталозі квартир, біля кожної поданої нами квартири.

Побажання при погодинній оренді квартири. Щоб уникнути конфліктних ситуацій і непорозумінь, при оренді погодинно, необхідно завчасно повідомити та врахувати:

1) про мету і наміри, проведенні гучних вечірок тощо;
2) попередження про можливе бажання продовження оренди до доби або довше;
3) залишити квартиру власникові в первісному, чистому і цілісному вигляді!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: