Tuesday, May 30, 2023

Замовити квартиру на добу або на годину в Киеєві

Замовити квартиру на добу (Київ), на годину можна по телефону, або за допомогою поштового повідомлення, де Вам співробітник агентства дасть більш детальну консультацію про наявність вільних квартир, вартість, шляхи оплати. При зустрічі обговорюються наступні подробиці, огляд квартири, побажання, оплата завдатку, час виселення.

Як правило, заселення в квартиру, орендовану на добу, відбувається в обідній час.

Чому так? Слід врахувати, що «святе місце порожнім не буває». Незважаючи на велику кількість агентств, які здають квартири подобово в Києві або на годину, черга на заселення існує. Тому поважаючи кожного клієнта як рідного, слід дати можливість виселитися. Не у всіх потяг в 6-00 ранку або конференція в 8-00. Також потрібно врахувати побажання кожного заселитися в чисту квартиру, а треба деякий час на ретельне прибирання, прання, провітрювання та дезінфекцію квартири. Адже у нас ніякого бажання немає втрачати довіру і авторитет.

Слід зауважити, що при необхідності звітних документів про проживання потрібно їх замовити, повідомити нашому співробітнику заздалегідь, до першочергової зустрічі.

Також Важливо пам'ятати що, знявши квартиру подобово або на годину необхідно прийняти і наші побажання. Залишити після себе порядок і чистоту, а головне цілі та неушкоджені меблі. Не слід курити в ліжку, пожежа - ворог народу. Веселити сусідів серед ночі також не бажано, народ навчений, телефонувати по «102».

Бажаю приємного відпочинку і проведення часу в затишній і чистої квартирі орендованій на добу або на годину!