Friday, June 09, 2023

Київ, здавання квартир на добу

Київ здавання квартир на добу і не тільки подобово, є послуга здавання квартир на годину або з погодинною оплатою. До уваги надам квартири середнього варіанта, переважно не дорого.

Квартири середнього варіанта, звичайні квартири в Києві, за вибором місця розташування, внутрішньої обстановки нічим не поступаються квартирах - VIP. Відповідно і ціна в межах розумного. Істотна різниця з квартирами VIP полягає тільки ув відсутністі кондиціонера та ванною з джакузі. Все інше враховано. Прибирання квартири, прання - проблеми наші, платити не потрібно!

Для порівняння не дорого, можна проаналізувавши середню вартість добової оренди в Києві. Зайдіть на будь-який каталог квартир і переконайтеся самі. Також надам унікальн можливість замовлення квартири цілодобово, саме телефонувати і замовляти квартиру можна впродовж усієї доби. Не виключена можливість, що квартира за вибором зайнята, але вихід з положення завжди знайдеться. Адже вільна квартира поруч, яку можна запропонувати в замін, можливо більше припаде до душі. Не виключено, що і ціна буде дешевше. Також є можливість отримати знижку на квартири в Києві подобово, але тільки для постійних клієнтів. Постійного клієнта видно на сайті, зареєстрований та залишивший кілька відгуків про орендовані квартири.

Слід зауважити, що при необхідності отримати повний пакет документів для звіту, необхідно повідомити заздалегідь. При оренді квартири плата за документи не береться!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: