Tuesday, May 30, 2023

Квартири Києва на добу без посередників

Чомусь усі вважають, що посередники беруть зайві гроші, тому і шукають квартири у Києві на добу без посередників. Практично ця думка правильна. Кожна послуга повинна оплачуватися по заслузі. Адже посередник також хоче жити та заробляти!

Хто такі посередники або бізнес в Україні. Статистика України в плані бізнесу, не тільки нерухомості, але і в цілому, показує, що 90% це посередницький бізнес. Практично нульова економіка змушує людей будувати свій бізнес на посередницьких відносинах. Давайте приміром розглянемо торгівельний бізнес. Що або яку продукцію виготовляють в Україні?

Та практично ніяку. Ринки, супермаркети, магазини переповнені продуктами і речами Китаю, Польщі, Туреччини тощо. Це і є бізнес Україна - посередництво або перепродаж. В оренді квартир посередництво має інший вигляд. Як правило, офіційні агентства з нерухомості - це і є посередники. У чому відмінність каталогів нерухомості або дощок оголошень? А різниця в тому, що кожен об'єкт власності або квартиру додає саме власник, сам виставляє ціну, опис квартири, розташування тощо. Так вважає кожен орендар, шукає квартиру на добу або на годину - без посередників. Тут є велика помилка!

Не дорого, або без посередників, як його шукати? Наприклад, візьмемо або знайдемо в Інтернеті найпоширеніший каталог нерухомості або квартир на добу в Києві з гаслом «без посередників». Каталог знайшли, посередників немає, в об'єктах нерухомості вказані прямі телефони власників! Ціни чомусь не дешевше, в кращому випадку ідентичні зі звичайними агентствами. У чому проблема, або «де собака закопана»? Давайте зареєструємося в цьому каталозі і спробуємо додати квартиру або інший об'єкт нерухомості, для прикладу. Відразу перед Вами постане можливість платного додавання, щоб квартира або об'єкт нерухомості були що найменше в першій стрічці, в іншому разі її ніхто не побачить. Ось Вам - без посередників, але плата за платне розміщення у каталозі «без посередників» у вартість квартири вже включена!

Розцінки відповідно різні, ніж популярнішою каталог, тим вище ціни на розміщення квартир в каталогах і відповідно вища й ціна на оренду квартири в Києві на добу!