Friday, June 09, 2023

Гостинки подобово

Гостинка подобово в розумінні слова – це звичайна оренда житла на добу. Гостинка це так зване житлове приміщення, яке являє собою малометражну однокімнатну квартиру або кімнату з кухонною нішею та зміщеним санвузлом. Гостинки називають і будинки, що складаються з таких квартир. Гостинка в Києві зазвичай являє собою багатоповерхова, до 9 поверхів, панельна в рідкісних випадках цегляна споруда.

На поверсі розташовується велика кількість квартир, в більшості випадків стандарт 12, в залежності від типу гостинки. Метраж або житлова площа також різна, від 10 до 24 метрів квадратних.

Зазвичай гостинки подобово складаються з однієї секції, хоча бувають і багатосекційні. Такі будинки будувалися для працівників промислових підприємств, заводів, як тимчасове житло у вигляді сімейного гуртожитку. Тому переважно їх розташування на околицях міста. У центрі Києва гостинки трапляються дуже рідко. Період будівництва таких будинків приблизно 1970-1980 років. Внутрішнє планування гостинки по стандарту однокімнатної квартири, невелика кухня близько 6 метрів квадратних, санвузол, балкон.

Хотілося б зауважити, що ціна на гостинку подобово як правило дешевше звичайної однокімнатної квартири подобово у місті Києві
!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: