Monday, June 05, 2023

Нерухомість подобово

Нерухомість подобово користується популярністю, у порівнянні з іншими регіонами України, безпосередньо в Києві. Лідером у плані вартості нерухомості подобово, безсумнівно, залишається центр міста, Печерськ, Липки. Великим попитом користуються, окрім центру, такі райони, як Оболонь, Поділ і Шевченківський райони.

Нерухомість подобово - це в першу чергу квартири на добу, як однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні так і чотирикімнатні квартири. Одним словом весь готельний бізнес. На диво, але з падінням економіки в Україні, падають і ціни на нерухомість, тільки на не подобову оренду! Чому? Брокери прогнозують ще більше підняття цін на добову нерухомість після Нового року. Це залежить від «Євро 2012».

Щодо інших регіонів Україні хотілося б відзначити Донецьк, Дніпропетровськ, де вартість на нерухомість на добу піднялася на 4 відсотки. Щодо історичних обласних центрів західної України, то тут якраз ціни залишаються непохильними. Може в якійсь мірі, але незначно, на нерухомість подобово піднялася ціна у Львові. Щодо курортних міст України Одеса, або узбережжя Криму, то тут окрема розмова. У повсякденну пору року ціни сталі, а в сезон, в деяких місцях, змінюються щодня.

Таким чином, ціни на нерухомість подобово в Києві, приблизно на однокімнатні квартири коливається від 200 грн. до 800 грн. на добу, 50-80 грн. на годину. Двокімнатні квартири особливої дорожнечею не зазначені. Ціна приблизно від 250 грн. до 850 грн за добу в середньому або 60-100 грн. погодинно. Трикімнатні і чотирикімнатні особливою популярністю не користуються, ціни приблизно коливаються від 350 грн. до 1000 грн. за добу, залежно від розташування квартири та умов проживання. Погодинно трикімнатні і чотирикімнатний практично не орендуються.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: