Friday, June 02, 2023

Як заманити туриста на ночівлю подобово?

Практично всі квартири подобово в Києві задоволення не дешеве. Люди вирушили в туристичну поїздку до Києва і бажають витрачати гроші на власний розсуд та пізнання, а проживання як завжди справа інша. А вибір то невеликий! Звичайно готельні апартаменти не по кишені, гуртожитки з тимчасовою ночівлею зникли з карти Києва,

їх просто вже не існує. Друзів, знайомих немає, а якщо і є, то їх гостинність бажає кращого. Залишається шукати квартиру на добу ще і дешево. Або як у народі називають квартиру подобово економ. Економ у прямому сенсі, економія фінансового стану, а не економна квартира. Цілком звичайна квартира, придатна для зручного і нормального проживання. Житлова площа звичайна, як у гостинці або однокімнатній квартирі, одній людині повне роздолля.

Дешева ціна оренди! На перший погляд, побачивши квартиру подобово в Києві дешево можна вигукнути, не зовсім так і дешево. Але все пізнається в порівнянні. Адже ціна на оренду квартири подобово економ - це мінімальне що може запропонувати орендодавець. Слід розуміти, що дешевше просто не буває.
Що входить в дешеву вартість оренди? Та практично все, що і в звичайних квартирах. Стандартний набір туриста (посуд, постіль, електроприладдя тощо). Природно оплата тільки за оренду, комунальні платежі, інтернет у вартість не входить.

Одним словом за невеликі гроші – великі можливості!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: