Saturday, June 03, 2023

Оболонь центр елітної нерухомості

Оболонь, як центр елітної нерухомості. Популярність оренди квартир подобово на Оболоні обумовлена популярністю самого району Києва. Варто тільки поглянути на зовнішній вигляд новобудов і все стане зрозуміло. Дизайн, архітектура Оболонських Липок у своїй красі перевершує елітні райони Києва.

Нове є нове, до того ж планування і внутрішній дизайн квартир нічим не поступається європейській елітній нерухомості.

«Озеро або річка поруч» легко сказано, шикарну затоку річки Дніпро видно майже з кожного вікна новобудови, у всій красі облаштованою Оболонською набережною. Не тільки, озера Оболоні - візитна картка масиву. Їх розташування значення не має, Оболонь практично за годину можна пройти пішки в будь-якому напрямку. Кожний житель Києва чув про блакитне озеро, або як в народі називають «Міністерка».

Про транспортну розв'язку Оболоні говорити нічого, зручніше і бути не може. Приміром, від крайньої станції метро до центру міста близько 15 хвилин їзди. Тому й попит на нерухомість Оболоні росте неприродним шляхом. Зняти квартиру подобово на Оболоні стає все важче і ціни прирівнюють до цін як в центра Києва, а то і дорожче.

Можна також додати «знайти щось», ряд недорогих ринків, супермаркетів переповнено більше ніж у інших районах Києва. Шукати місце, де можна відпочити або посидіти в приємній, затишній обстановці довго не пройдеться!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: