Monday, June 05, 2023

Квартири в Києві подобово їх ціни

Не новина, що Київ один з найдорожчих міст Україні, ціни завищені практично на все, включаючи і нерухомість. Зайшовши на сайт квартири подобово, в першу чергу клієнт звертає увагу на ціну, а потім знайомиться з умовами проживання, зручним розташуванням, наявністю затишку тощо.

Різні привабливі рекламні відгуки у вигляді без «посередників», «без комісії», «від власників», заманюють клієнта для перегляду та ознайомлення з каталогом квартир, ціна відштовхує, змушує зайнятися подальшим настирливим пошуком. Слід поставити запитання, чого людина прагне, і яка ціна її влаштовує? Внутрішня впорядкованість квартири на високому рівні, рівень проживання не нижче європейського, розташування в центрі, поруч метро, бажання кожного клієнта роздобути за прийнятною ціною або як можна дешевше. Адже це і є етикет практично кожної компанії з нерухомості, що займається подобової орендою квартир.

Ціни на квартири подобово в Києві ростуть, наші послуги дешевіють!
Привабливий пошук, в надії на диво зняти квартиру практично за півціни або за безцінь призводить ні до чого. Ціни врегульовані роками, рівнем проживання, врахована конкуренція, поточні витрати. Відповідно порівнювати Київ з іншими регіонами України нераціонально, а якщо порівняти з іншими містами СНД? Ремонт квартир, обслуговування, комунальні платежі, за відповідною ціною, а відповідно і ціна на оренду квартири. Слід дотримуватися критерію, що дорого - це добре, дешево - це погано, або ймовірність піти з неприємним осадом з орендованої квартири.

У середньому ціна на однокімнатну квартиру подобово в Києві коливається від 250 до 450 гр., залежно від умов та її розташування. Та є й набагато дорожче, квартири VIP, двох, трьох, чотирьох кімнатні та інші. На годину від 50 гр. до 80 гр., дорожче так, а дешевше можна і не знайти!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: