Monday, June 05, 2023

Квартири подобово, погодинно у Києві

У Києві квартири подобово, погодинно останнім часом самий популярний і зарпошувальний бізнес у місті. Все частіше і частіше приїжджі туристи, зайняті люди відрядженням задають питання, де арендувати квартиру в Києві, де знайти короткочасну нічівлю для відпочинку? Ряд компаній що займаються орендою нерухомості в Києві, не в змозі забезпечити всіх потребуючих і бажаючих.

У плані впорядкованості, по кількості готелів, Київ займає не одне з останніх місць в Європі. Незважаючи на це знайти вільну квартиру для оренди все ж важко.

Давайте спробуємо взяти одне з вподобаних оголошень у газеті чи на одному з сайтів Інтернету і спробуємо забронювати квартиру. Наприклад "квартири в Києві на добу (погодинно)", набравши наданий для контактів номер телефону, почуєте «вільної квартири немає», «передзвоніть пізніше, ми уточнимо» тощо! Доведеться деякий дорогоцінний час витратити даремно, але надія все таки є! Деякі клієнти під час пошуку самі себе вводять в оману, намагаючись знайти квартиру від господарів, без посередників, як можна дешевше. Здаючи квартири подобово, погодинно господар змушений буде присвятити цьому бізнесу увесь вільний час. Адже це цілий комплекс заходів. І який прибуток можна заробити, маючи одну квартиру, нехай у виняткових випадках навіть три? Грамотний клієнт розуміє, що мається на увазі в каталогах «квартири від господарів, власників». Каталог і є каталог, адже звідки власник каталогу, що дає можливість вільного розміщення реклами знати, хто її розмістив власник або агентство нерухомості. Приміром, подаєте оголошення в газету і в віконці жінка приймаюча купон, хіба запитає, Ви агентство або фізична особа? Як відзначите в купоні, так і опублікують!

Квартири на добу в Києві або погодинно як ділова послуга. Ділова і неординарна послуга, що дозволяє як власнику, так і юридичній особі в міру можливостей, здійснюючи бізнесові маневри, намагаючись заробити на клієнті. І це слід розуміти!
Спробую пояснити, в чому перевага агентства перед фізичною особою. Власник здає квартиру дешевше? Нічого подібного! У власника квартира одна, в агентства 100, а то й більше. Тепер задумайтеся, кому легше маніпулювати цінами, робити знижки, користуючись досвідом у швидкому обслуговуванні (для цього задіяний цілий персонал)? Яке агентство нерухомості ризикне втратити чергового клієнта, посилаючись на відсутність вільних квартир або не надавши Вам чергової знижки? Кругова порука, це етикет агентств Києва. Немає у нас, знайдемо в інших!
Ви у відрядженні і фірма, підприємство оплачує проживання, потрібні звітні документи. Візьмете їх у фізичної особи, власника квартири?

Якщо звучить вислів квартири подобово у Києві (погодинно), то це і є агентство, а не фізична особа, яка має більше 100, а то й до 1000 квартир!