Tuesday, May 30, 2023

Як швидко продають квартири?

Шахраї Донецька досягли вищого пілотажу в купівлі-продажі квартир. Фактично квартири продаються за годину часу.

Один з випадків за останній місяць, коли господиня вийшла в ЖЕК по справах, а повернувшись потрапити у власну квартиру не змогла. Замки замынено! Викликавши майстра для відкриття квартири і наряд міліції - дізналася, що квартира вже оформленна зовсім на іншу людину. Само собою, документи на квартиру зникли!

Через тиждень прийшов справжній господар, який повідомив, що купив це житло за 200000 грн., і попросив звільнити квартиру.

Природно міліція такими справами займатися не хоче і небажає реєструє заяви, мовляв невірять, що таке могло статися або просто “кришують неугодних”. Якщо і реєструють і заводять кримінальне провадження, то воно просто лягає на полицю до кращих часів. Крім того, не виключається змову шахраїв з нотаріусом, як за правило таке практикується дуже часто.

Адже такий продаж можливий тільки за викраденими документами на квартиру та підробленим підписом. І правильний хід рішення в суді можливий тільки після проведення почеркової експертизи. А таку експертизу по одному тільки підпису в договорі купівлі-продажу, провести дуже складно. Так, що бережіть документи на квартиру одиноких родичів від шахраїв.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: