Friday, June 02, 2023

Несподіванки при оренді квартири подобово

У нинішній час більшість туристів і відпочиваючих прийшло до висновку, що орендувати в Києві квартиру подобово, або на добу значно зручніше і дешевше, ніж зняти номер у готелі. Яким би не був затишним номер або апартаменти, сусіди по коридору все одно будуть ближче, ніж по сходовому майданчику!

Тільки от орендувати квартири на добу у фізичних осіб досить складно: шлях тернистий, і можна наробити помилок. Здається, що все виходить з легкістю: на вокзалі ви бачите табличку «квартира подобово» і, з радістю, поспішайте назустріч.

Практика показує, що проблем в такому питанні, як квартири на добу Київ, може бути достатньо. Поширений неприємний сюрприз - повна невідповідність реальності і обіцянкам. Ви йдете з вокзалу за настирливої бабкою, яка пообіцяла, що квартира на добу сповнена комфортом, затишком, чиста, знаходиться в п'яти хвилинах від метро. Насправді до Вашого погляду стане «старенька хрущовка», з такими ж старенькими меблями. У ванній гарячої води немає, телевізор на чотири канали тощо. Одним словом "хатинка на курячих лапках".

Але це ще не все! Історія відвідувань орендованої квартири, репутація квартири, головне дружелюбність сусідів. Дружелюбність в переносному сенсі! Людина бажаючий відпочити, не має наміру, цілу ніч пояснювати працівникам міліції причину їх виклику. Саме «дружелюбність» сприяє таким викликам.

Якщо Ви на сайті «Ночівля», шукайте квартиру на добу з бажанням забронювати, то боятися нічого. Повний ряд послуг, дружелюбність сусідів! Квартири подобово, які є в каталозі, бронюються відразу, після внесення передоплати (при зустрічі з агентом) і з цього часу доступ саме клієнту, який зробив передоплату. Більш того, якщо з якихось причин понад неймовірним, заброньована квартира виявиться «поза зоною доступу, зайнятою», ми надамо Вам іншу - або подібну обраної раніше.

У підсумку виходить, що не таке, вже це дороге і небезпечне задоволення - подобова, погодинна оренда квартир, Київ як один із посередньо дорогих міст СНД не може вплинути на її доступність для більшості, але за однієї умови: потрібно звернутися до професіоналів. Тільки в такому випадку можна гарантувати і дисконтні програми, і кваліфіковане обслуговування клієнтів, постійну співпрацю, комфорт, якого часом так не вистачає в звичайній готельній обстановці та строгих їхніх правилах!

Бажаємо приємно відпочити і провести час при оренді квартири подобово!