Saturday, June 03, 2023

Знижки на подобову оренду квартир в столиці

Власники при здачі квартир в оренду подобово або

з помысячною оплатою найчастіше погоджуються надати знижку корінним жителям столиці, іноземцям, які приїхали працювати у великих компаніях, і сімейним людям, що не встигли обзавестися потомством, розповідають ріелтори.

За їх даними, сьогодні власників, які готові йти на поступки в ціні, - не більше 10%. Найохочіше знижки дають киянам. На думку наймодавців, це найбільш постійна категорія квартиронаймачів.

Також доброзичливо власники налаштовані по відношенню до іноземних громадян, які займають позиції топ-менеджерів в середніх і великих бізнес-структурах, житло їм оплачує компанія-роботодавець, що є гарантією своєчасного доходу. Особливу довіру викликають сімейні люди без дітей і військовослужбовці.

При цьому наголошується, що практика зниження вартості найму житла була практично у всі часи існування ринку оренди (подобово) або на тривалий термін, починаючи з 1990-х років.

Особливо активно, за даними експертів, дисконти надавалися в кризові 2008 - 2009 роки, коли сильно просів попит на орендоване житло, особливо дороге - тоді знижка могла складати до 25%.

В даний час, за даними ріелторів, розмір дисконту варіюється від 3% до 10% залежно від бажання власника квартири йти на поступки, якості пропозиції і пори року.

При цьому навесні і восени, відчуваючи високий інтерес орендарів, власники житлової нерухомості торгуються менш охоче, ніж під час сезонного затишшя.

Отримати максимальну знижку орендарі можуть напередодні літніх канікул або новорічних свят, коли бажаючих швидко арендувати мало, власники квартир можуть поступитися 10%, а то і 15% від загальної вартості пропозиції.

В середньому на сьогоднішній день вартість оренди однокімнатної квартири економ-класу в становить 250 гривнів за добу, або від 3000 за місяць. А ціна оренди квартири бізнес-класу починається від 500 гривнів подобово та від 4000 за місяць проживання.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: