Monday, June 05, 2023

Орендна ставка квартир в Києві

Оренда квартир у Києві актуальна як ніколи.

Столиця завжди буде приваблива для тих, хто хоче тут вчитися, заробляти гроші, так і просто жити. Велике місто - обіцяє великі можливості. Квартири знімають не тільки приїжджі, але і корінні жителі - кияни. Величезний попит, ставки оренди в минулому році значно зріс. Орендна життя в столиці як завжди дорога. Що обіцяє рік прийдешній?

В увазі істотного зростання орендних ставок в 2012 році (до 35%) найближчим часом, імовірно, продовжиться тенденція переходу деяких наймачів із сегмента «бізнес» в категорії «економ», а також зростання популярності оренди квартир у передмісті Києва.

У 2013 році динаміка орендних ставок, швидше за все, знову буде носити сезонний характер. Збільшення пропозиції і зниження попиту прогнозується в період з травня по серпень, потім ситуація стає на свої місця. До кінця року тенденція на подорожчання збережеться.

Також необхідно враховувати загальну економічну та політичну ситуацію в країні. Стабільність і сприятлива інвестиційна політика на вітчизняному ринку може стати причиною відтоку бажаючих зняти в сегмент охочих купити квартиру в Києві, при цьому збільшення ставок не перевищить межі прогнозованих, тому можна припустити, що в цілому ринок зросте не більш ніж на 12-17%. Політична ж нестабільність і інфляція може спровокувати зростання орендних ставок на 25-31%.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: