Friday, June 02, 2023

Фахівці радять арендуючим квартири

Багато хто хоче орендувати квартиру в Києві, задавалися питанням чи можна знайти квартиру і при цьому заощадити?


Звичайно орендувати квартиру можна і без посередників, але в цьому випадку вам потрібно бути професіоналом, так само як і в тому випадку, якщо Ви вирішите самостійно робити ремонт, або займетеся самолікуванням.

Наймаючи спеціаліста щоб орендувати квартиру ви в першу чергу економите час, а час у наш час це гроші. По-друге ви позбавляєтесь від рутини (при оренді квартири треба добре знати Київ, особливості різних планувань, особливості оформлення документів при оренді, юридичні тонкощі оформлення). У третіх професіонал як ніхто вміє торгуватися і вміло знизити ціну.

Наймаючи ж спеціаліста щоб здати в оренду квартиру Ви позбавляєтесь від величезної кількості телефонувань. По-друге спеціаліст більш адекватно виставить ціну з урахуванням кон’юнктури ринку. У третіх спеціаліст підкаже як найбільш швидко і правильно оформити документи по оренді квартири. У четвертих спеціаліст більш грамотно буде відстоювати виставлену ціну.

Багато хто хоче орендувати квартиру цікавить чому саме покупець повинен оплачувати комісійні ріелтору. По перше, якщо комісійні буде оплачувати орендатор, це у свою чергу відобразиться на ціні квартири, по друге це у свою чергу збільшить суму податкових платежів при оформленні угоди.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: