Tuesday, May 30, 2023

На які квартири пропонують низькі ціни

Ціни на київські новобудови, м'яко кажучи, кусаються, і забезпечених громадян,

готових без кредитів купити будь-яке вподобане житло, у нас в країні одиниці, тому найбільший попит спостерігається на найдешевші квартири за містом. Приміські райони: Ірпінь, Буча, Бориспіль тощо.

Низькі ціни - це, як правило, пропозиції сегмента комфорт та економ, тобто типові панельні або монолітно-цегляні будинки з невеликими площами квартир і на початкових стадіях будівництва. Також бюджетні ціни іноді пропонуються на котеджі, таунхауси та на апартаменти, в яких можна проживати, але неможливо зареєструватися.

По-друге, дешеві об'єкти відрізняються не найвдалішим місцем розташування: за межами зручного сполучення, безкоштовного транспорту для пенсіонерів, інвалідів, пільговиків (електрички, автобуси тощо). А від трьох гривнів на маршрутне таксі значний удар по кишені.

По-третє, низька ціна квадратного метра часто обумовлена великою площею квартири. Забудовники готові запропонувати більш вигідні умови придбання тільки для великогабаритних квартир, тому їх підсумкова вартість все одно виходить досить значною, і до того ж можливих покупців таких об'єктів значно менше ніж слід було чекати.