Tuesday, May 30, 2023

Міні готелі - чому вільні?

На сьогодні міні готелі похвалитися своєю популярністю ніяк не можуть. Щоб це був економ-варіант - сказати не можна. Ціна говорить сама за себе.

Адже дешевизною вони не личать. Про затишок слави немає, а так тільки б переночувати, так навіщо переплачувати? Ось і виходить, що практично номери в міні готелях порожні. Так, це не відноситься до особливих днів, ажіотажних, тоді все нарозхват.

А уявлення про Київських міні готелях буде наступне. Як і в гуртожитку довгий коридор і по боках кімнати. Обладнані не скрізь однаково, є і шик, а є і простеньке місце для ночівлі, віддати за яке потрібно від 180 гривень, це за ліжко на добу. При тому, при всьому туалет і душова будуть на загальному коридорі. А не простіше за таку суму, або на пару червонців дорожче, знайти повноцінну однокімнатну квартиру або гостинку на добу? Природно так, ось і виходить, що на міні готелі подобово мало хто звертає увагу.

Крім того, у проектах забудови Києва, міні готелі не планувалися, по суті вони виникали раптово, з придатних для цього житлових і нежитлових приміщень. Викуповувалися будівлі, старі гуртожитки або просто будувалися з нуля на приватизованих ділянках. Найчастіше ці місця віддалені від центру міста і транспортна розв'язка бажає кращого. Поїздки на маршрутках - додаткова трата грошей і зручності ніякої, а метро поруч відсутнє. От і виходить, що популярністю міні готелі похвалитися не можуть, незважаючи на яскраву рекламу, практично у всіх можливих і неможливих місцях. А здавати їх за пів-дарма - гордість не дозволяє.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: